Medi Raty

Dzięki pomocy Medi Raty możesz sfinansować dowolny zabieg w naszej klinice. Zachęcamy do kontaktu z nami i wyceny przebiegu leczenia.

Medi Raty Warszawa Stomatolog

Czy leczenie implantologiczne może być bardziej precyzyjne i przewidywalne a zarazem bezpieczne ?

Odpowiedź brzmi zdecydowanie Tak !  W klinice GALILEO nacisk położyliśmy na nowe technologie które pozwalają lekarzowi dokładnie zdiagnozować problem z którym zgłosił się pacjent oraz w dalszym etapie  precyzyjnie zaplanować leczenie implantologiczne. 

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny tomograf komputerowy wiązki stożkowej (CBCT) firmy Sirona pozwalający ocenić m.in. istniejące warunki kostne w obrębie kości szczęk i żuchwy niezbędne do wprowadzenia implantów zębowych, a także współistniejące schorzenia które mogą uniemożliwić planowaną implantację.

Tak wykonane trójwymiarowe badanie obrazowe, w kolejnym etapie przy pomocy specjalistycznego oprogramowania 3D (Planmeca Romexis 5.0) - posłuży lekarzowi chirurgowi zaprojektować przyszłe uzupełnienie protetyczne (np. korony protetyczne) oraz  wirtualnie wyznaczyć właściwą pozycję implantów.

Program do modelowania: Planmeca Romexis 5.0

Program do modelowania: Planmeca Romexis 5.0

Teraz już tylko wystarczy na podstawie przeprowadzonego planowania implanto-protetycznego przygotować szablon chirurgiczny który  posłuży lekarzowi chirurgowi na precyzyjne umieszczenie implantów w kości szczęk.

Po wgojeniu się implantów, wykonamy w technologii CAD/CAM , w jeden dzień, finalne uzupełnienie protetyczne.

Klinika GALILEO dysponuje pracownią druku 3D wyposażoną w najnowocześniejsze drukarki typu desktop firm Makerbot  (Replicator Plus) oraz Formlab (Form2).

Wszystko to w jednym miejscu, w gabinecie GALILEO ! Precyzyjnie, przewidywalnie, bezpiecznie.

 

Gabinet Galileo nieczynny
od dnia 30.03.2020 do odwołania

W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiologiczną, mając na względzie Państwa i nasze zdrowie, od dnia 30.03.2020 gabinet stomatologiczny GALILEO będzie nieczynny do odwołania. Wszystkie umówione w tym okresie planowe wizyty zostają czasowo odwołane.
Dla zdrowia Państwa oraz zdrowia naszego personelu taka decyzja jest jedyną rozsądną jaką można było podjąć w chwili obecnej.

W sytuacjach naprawdę pilnych, do dyspozycji Państwa jest numer telefonu 664 000 061.
Czynny będzie w godzinach 10-15 

Za utrudnienia przepraszamy.
Zespół GALILEO