Informacje dla pacjenta - Galileo Dental

Umawianie pacjentów na wizytę

Umawianie pacjentów na wizytę odbywa się telefonicznie lub osobiście w klinice. 

Podczas rozmowy telefonicznej poproszeni Państwo będziecie o określenie celu wizyty (np. konsultacja pierwszorazowa, leczenie). Pozwoli nam to zaplanować odpowiednią ilość czasu na wizytę a także skierować do odpowiedniego lekarza:

 • konsultacja stomatologiczna (pacjent pierwszorazowy): 30 min
 • leczenie zachowawcze (wypełnienie): 45min
 • leczenie kanałowe (po wcześniejszej konsultacji): do  120min
 • konsultacja protetyczna, chirurgiczna: 15-30min
 • leczenie dziecka: 30min

W celu zapewnienia Państwu maksimum komfortu, dzień przed wizytą otrzymacie Państwo sms przypominający o nadchodzącym spotkaniu. Szanując Państwa i swój czas prosimy o potwierdzenie wizyty zwrotnym sms-em na numer 664 000 061.

Nasz personel dokłada wszelkich starań aby terminy wizyt nie były odległe.

Wizyta w profesjonalnym gabinecie dentystycznym w Wesołej

Pierwsza wizyta

Twoja pierwsza wizyta będzie składać się ze szczegółowego badania jamy ustnej i konsultacji lekarskiej. Po przybyciu do Kliniki, poprosimy o wypełnienie dokumentów rejestracyjnych oraz krótkiej ankiety dotyczącej aktualnego stanu zdrowia. Dzięki uzyskanym informacjom będziemy mogli dla Państwa zaplanować i bezpiecznie przeprowadzić cały proces leczniczy. 
Do Państwa dyspozycji są bezpłatne, jednorazowe szczoteczki i pasty do zębów które zapewnią Państwu dobre samopoczucie przed spotkaniem z lekarzem.

Następnie zaprosimy Państwa na pierwszą rozmowę, podczas której lekarz stomatolog dokładnie wysłucha Waszych oczekiwań i nadziei, z jakimi się u nas pojawiliście.

Wykonamy również niezbędne do postawienia właściwej diagnozy i zaplanowania leczenia, podstawowe badanie radiologiczne szczęk- pantomogram. W przypadkach bardziej skomplikowanych, do dyspozycji mamy nowoczesny tomograf komputerowy. 

Korzystając z powiększenia kamery wewnątrzustnej lub mikroskopu zabiegowego, odnajdziemy, pokażemy na monitorze i opowiemy o wszelkich, nawet najdrobniejszych nieprawidłowościach w jamie ustnej.

 

Na zakończenie każdego przeprowadzonego badania, przy pomocy profesjonalnego aparatu fotograficznego, odpowiednich obiektywów oraz specjalnego oprogramowania wykonujemy projekt i wizualizację tego, co możemy i chcemy razem z Państwem uzyskać – zdrowy i piękny uśmiech.

W przypadku konieczności skonsultowania Państwa przypadku z lekarzami innych specjalności (ortodoncja, periodontologia), klinika współpracuje z najlepszymi w Warszawie.

Pierwsza wizyta, jeśli nie ma konieczności natychmiastowego rozpoczęcia leczenia, kończy się przygotowaniem indywidualnego planu leczenia wraz z ramowym kosztorysem. Będzie on zawsze dostosowany do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych.

Zdenerwowany przed wizytą?

Wiele osób odczuwa zdenerwowanie i lęk przed wizytą u stomatologa, a zwłaszcza przed zabiegami chirurgicznymi.
Nasi specjaliści prześledzą Państwa historię choroby, przeprowadzą badanie, ocenią zdjęcia rentgenowskie, omówią proponowane leczenia i dobiorą odpowiedni rodzaj znieczulenia.

Znieczulenie miejscowe
Krótko mówiąc, ten rodzaj znieczulenia obejmuje ostrożne, precyzyjne wstrzyknięcie środka znieczulającego w okolicę planowanego zabiegu, odczekanie 5 do 10 minut, a następnie przeprowadzenie procedury leczniczej.

To jest proste, znieczulenie blokuje odczuwanie bólu, natomiast masz świadomość przeprowadzanego leczenia, ponieważ czujesz dotyk i słyszysz odgłosy pracującego sprzętu stomatologicznego.

Godziny przyjęć
Klinika Galileo jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00 oraz 15:00 - 20:00. W sobotę 8:00 - 14:00

Zaplanujemy Twoją wizytę tak szybko jak tylko jest to możliwe. Jeśli odczuwasz ból lub potrzebujesz nagłej pomocy stomatologicznej, podejmiemy każdą próbę by umówić wizytę jak najszybciej.

Telefony do Kliniki: 664 000 061, (22) 820 79 99

Regulamin udzielania świadczeń zdrowotnych
w Galileo Dental

Gabinet stomatologiczny GALILEO  jest prywatną praktyką dentystyczną  udzielającą świadczeń zdrowotnych z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej (pedodoncji), ortodoncji, protetyki stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz radiologii stomatologicznej.

Wybór lekarza

W naszej klinice jesteśmy świadomi potrzeb naszych pacjentów. Wiemy również że stomatologia to dział medycyny obejmujący różne, czasami bardzo zaawansowane schorzenia w obrębie jamy ustnej oraz poza nią tj. próchnica, braki zębów oraz nieprawidłowe ich ustawienie w łukach zębowych, choroby przyzębia, języka, stawów skroniowo-żuchwowych. Dlatego też w celu zapewnienia Państwu najwyższych standardów, nasi lekarze są do Państwo dyspozycji w następujących specjalizacjach:

 • Lek. stom. Kamil Abed 
  - implantologia, chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa, protetyka,   stomatologia zachowawcza
 • Lek. stom. Sabina Banicka-Abed
  – endodoncja, stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci
 • Lek.stom. Magdalena Rak
  - stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci, protetyka
 • Lek.stom Justyna Mamaj
  – protetyka, stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci

Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy karty Visa, MasterCard, Maestro a także oferujemy system rataln- Mediraty (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem, ustaleniu planu leczenia i kosztorysu).

Naszym pacjentom dostarczamy najlepszą opiekę za najbardziej rozsądną cenę, dlatego wszelkie płatności przypadają na czas świadczenia usługi.

Gabinet stomatologiczny GALILEO  jest prywatną praktyką dentystyczną  udzielającą świadczeń zdrowotnych z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej (pedodoncji), periodontologii, protetyki stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz radiologii stomatologicznej.