Zespół - Galileo Dental

Lekarz stomatolog - Właściciel Kliniki Galileo Dental
Kamil Abed

Absolwent wydziału techniki dentystycznej Medycznego Studium Zawodowego nr 1 w Warszawie (dyplom technika dentystycznego-1996 rok).

Studia stomatologiczne na warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 2001 roku uzyskując dyplom i prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa.

Od 2001 roku związany jest z Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii UCK WUM w Warszawie gdzie pracuje do dnia dzisiejszego jako starszy asystent. Współpracuje z innymi oddziałami i klinikami szpitali na terenie Warszawy, m.in. Szpital Dziecięcy im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza, Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego,
Wojewódzki Szpital Zakaźny.

W 2008 roku obronił i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.
W 2016 roku rozpoczął szkolenie specjalistyczne z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Autor i współautor krajowych i zagranicznych publikacji.
Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu implantologii i implanto-protetyki w Mediterraneam Prosthodontic Institute, Hiszpania oraz Uniwersytecie Północnej Karoliny, USA. W 2016 roku ukończył szkolenie z zakresu protetyki stomatologicznej- Curriculum, Akademii Dawsona w Wielkiej Brytanii.

Prelegent na wielu międzynarodowych kongresach m.in. Barcelona-Hiszpania, Bologna-Włochy, Bruge-Belgia. Od wielu lat jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.

Odbył liczne, specjalistyczne szkolenia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii i implanto-protetyki w wiodących ośrodkach na świecie.
Co roku uczestniczy w prestiżowych, międzynarodowych kursach, sympozjach i kongresach w kraju i za granicą. W Klinice GALILEO zajmuje się leczeniem specjalistycznym z zakresu chirurgii, implantologii i protetyki.

Jego pasją są m.in. grafika i animacja komputerowa oraz nowe technologie i wykorzystanie ich w pracy zawodowej.

Lekarz stomatolog
Sabina Banicka-Abed

Zakres wykonywanych zabiegów:
  • endodoncja (leczenie kanałowe
    z wykorzystaniem m.in.mikroskopu)
  • stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci

Lekarz stomatolog
Magdalena Rak

Zakres wykonywanych zabiegów:
  • protetyka stomatologiczna
  • stomatologia zachowawcza z endodoncją dorosłych i dzieci

Lekarz stomatolog
Justyna Mamaj

Zakres wykonywanych zabiegów:
  • protetyka stomatologiczna
  • stomatologia zachowawcza

Lekarz stomatolog
Paweł Chojnowski

Zakres wykonywanych zabiegów:
  • protetyka stomatologiczna
  • leczenie zachowawcze

Asystentka stomatologiczna
Anna Chojnowska

Asystentka stomatologiczna
Agata Żurawska

Asystentka stomatologiczna
Anna Przyborowska

Asystentka stomatologiczna
Katarzyna Krawcow

Gabinet Galileo nieczynny
Urlop od 26.07 do 08.08.2021 r.

Od od dnia 26.07.2021 (poniedziałek) gabinet stomatologiczny GALILEO będzie nieczynny do 08.08.2021 (niedziela). Zapraszamy Państwa do gabinetu od 09.08,2021.

 

Pozdrawiamy
Zespół GALILEO