Zespół - Galileo Dental

Lekarz stomatolog - Właściciel Kliniki Galileo Dental
Kamil Abed

Absolwent wydziału techniki dentystycznej Medycznego Studium Zawodowego nr 1 w Warszawie (dyplom technika dentystycznego-1996 rok).

Studia stomatologiczne na warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 2001 roku uzyskując dyplom i prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa.

Od 2001 roku związany jest z Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii UCK WUM w Warszawie gdzie pracuje do dnia dzisiejszego jako starszy asystent. Współpracuje z innymi oddziałami i klinikami szpitali na terenie Warszawy, m.in. Szpital Dziecięcy im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza, Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego,
Wojewódzki Szpital Zakaźny.

W 2008 roku obronił i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.
W 2016 roku rozpoczął szkolenie specjalistyczne z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Autor i współautor krajowych i zagranicznych publikacji.
Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu implantologii i implanto-protetyki w Mediterraneam Prosthodontic Institute, Hiszpania oraz Uniwersytecie Północnej Karoliny, USA. W 2016 roku ukończył szkolenie z zakresu protetyki stomatologicznej- Curriculum, Akademii Dawsona w Wielkiej Brytanii.

Prelegent na wielu międzynarodowych kongresach m.in. Barcelona-Hiszpania, Bologna-Włochy, Bruge-Belgia. Od wielu lat jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.

Odbył liczne, specjalistyczne szkolenia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii i implanto-protetyki w wiodących ośrodkach na świecie.
Co roku uczestniczy w prestiżowych, międzynarodowych kursach, sympozjach i kongresach w kraju i za granicą. W Klinice GALILEO zajmuje się leczeniem specjalistycznym z zakresu chirurgii, implantologii i protetyki.

Jego pasją są m.in. grafika i animacja komputerowa oraz nowe technologie i wykorzystanie ich w pracy zawodowej.

Lekarz stomatolog
Sabina Banicka-Abed

Zakres wykonywanych zabiegów:
  • endodoncja (leczenie kanałowe
    z wykorzystaniem m.in.mikroskopu)
  • stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci

Lekarz stomatolog
Magdalena Rak

Zakres wykonywanych zabiegów:
  • protetyka stomatologiczna
  • stomatologia zachowawcza z endodoncją dorosłych i dzieci

Asystentka stomatologiczna
Anna Chojnowska

Asystentka stomatologiczna
Anna Przyborowska

Asystentka stomatologiczna
Agata Żurawska

Asystentka stomatologiczna
Katarzyna Krawcow