Leczenie pod mikroskopem - Galileo Dental

Leczenie pod mikroskopem w Galileo Dental

LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Mikroskop zabiegowy-Carl Zeiss OPMI Pico jest jednym z najlepszych mikroskopów stomatologicznych na świecie, wyposażony w zaawansowany układ optyczny światowego lidera w dziedzinie optyki i optoelektroniki firmy Carl Zeiss.

Mikroskop OPMI Pico sprawia, że szczegóły i drobne struktury są widoczne wyraźniej.

OPMI pico pozwala lepiej zwizualizować obszar będący w kręgu zainteresowania lekarza a tym samym zapewnić pacjentom wysokiej jakości diagnostykę i leczenie.

To urządzenie kompaktowe, o wysokiej wydajności, oferuje wsparcie dla najbardziej wymagających zastosowań - czy to w stomatologii zachowawczej, protetyce, endodoncji, implantologii i periodontologii.

Pacjenci o Galileo Dental

Pozytywna energia

Niespodzianek MEGA Pozytywnych ciąg dalszy. Dzisiejsza wizyta stomatologiczna ujawniła, że jak Galileo Stomatologia uzdrowi popsute zęby to następne zostaną zarażone i tu pozwolę sobie zacytować stomatologa "POZYTYWNĄ ENERGIĄ".
Nic po roku czasu ale to nic sie nie dzieje. Prze Prze OGROMNE. D Z I Ę K U J E !!! !!!

6 gwiazdek

Dałbym 6 gwiazdek ale się nie da. Rewelacyjna, młoda pani doktor - Agata. Zawsze uśmiechnięta i gotowa na nowe wyzwania.

Profesjonalne podejście

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg odbudowy zęba przeprowadzony został świetnie. Nie widać że coś się działo:) Zdecydowanie mogę polecić Gabinet Galileo. A do tego że wszystko w porządku, to jest darmowe wi-fi i parking przed gabinetem.
Mikroskop zabiegowy w Klinice stomatologicznej w Warszawa Wesoła

CO ZYSKUJE PACJENT DZIĘKI UŻYCIU PRZEZ LEKARZA MIKROSKOPU ?

  • 5-stopniowa skala powiększenia pozwala na uwidocznienie większej ilości szczegółów, co ułatwia wykonywanie zabiegów mikrochirurgicznych na przyzębiu z wysokim stopniem dokładności;
  • Wgląd w system kanałów korzeniowych zęba, a tym samym większa szansa na precyzyjne leczenie kanałowe chorób miazgi (usuwanie złamanych narzędzi z kanałów, cementu oraz wkładów koronowo-korzeniowych);
  • Dokładna, w wysokim powiększeniu i kontraście, diagnostyka chorób zęba oraz tkanek otaczających;
  • Wysoka precyzja urządzenia, doskonałe oświetlenie, przyczynia się do poprawy wczesnego wykrywania złamań korzenia zęba a tym samym szybszego wdrożenia odpowiedniego leczenia;
  • Duże powiększenie, doskonałe oświetlenie pola zabiegowego, wyśmienite odwzorowanie kolorów pozwalają na precyzyjniejsze opracowanie zębów pod uzupełnienia protetyczne np. licówki, korony.

Zastosowanie mikroskopu
w leczeniu

Masz więcej pytań?
Zadzwoń i dowiedz się więcej:
tel.: 664 000 061

Odwiedź Galileo Dental

Miejsce: Gabinet stomatologiczny Warszawa Wesoła , ul. Wspólna 2J
Zapraszam 
Lek. stomatolog Kamil Abed, Specjalista Chirurg Stomatologiczny