Kontakt

+48 664 000 061

Image
Image
Image
Image

Nowi pacjenci

PIERWSZA KONSULTACJA

Czego możesz się spodziewać po pierwszej konsultacji

Nasz doświadczony zespół będzie dla Ciebie całym sercem, uszami i oczami. 

Wysłuchamy Ciebie, zrozumiemy twoje potrzeby i dobrze zaopiekujemy. 

Zależy nam na jak najszybszym i najlepszym leczeniu, w jak najkrótszym czasie i z najlepszymi wynikami na całe życie, i tak, skupimy się również na cenie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić opiekę dentystyczną, na którą Cię stać.

Chcemy, abyś był szczęśliwy, zdrowy i cieszył się pięknym i zdrowym uśmiechem przez całe życie. 

To, czego możesz oczekiwać podczas jednej z najbardziej kompleksowych konsultacji stomatologicznych.

BADANIE I WYWIAD MEDYCZNY

Jaki jest twój ogólny stan zdrowia?

Choroby ogólnoustrojowe mogą być związane z problemami stomatologicznymi, takimi jak między innymi bóle głowy, chroniczne zmęczenie, zapalenie zatok. Im więcej informacji o sobie udostępnisz, tym pełniejsza będzie Twoja diagnoza.

Pierwsza wizyta obejmuje szczegółowe badanie jamy ustnej oraz konsultację lekarską.

Przeprowadzając szczegółowe badanie i pozyskując od Ciebie informacje, będziemy mogli zaplanować i bezpiecznie przeprowadzić dla Ciebie cały proces leczenia.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA

Dysponujemy niesamowitą technologią, która pomaga diagnozować, planować i uszczegóławiać wszystkie rodzaje leczenia. 

Podczas pierwszej wizyty wykonamy niezbędne badania obrazowe m.in tomografię komputerową CBCT (stożkową tomografię komputerową), pantomogram lub cyfrowe zdjęcie rentgenowskie.

Za pomocą powiększenia kamery wewnątrzustnej lub mikroskopu chirurgicznego znajdziemy, pokażemy na monitorze i opowiemy o każdej, nawet najmniejszej nieprawidłowości w jamie ustnej.

Twój ogólny stan zdrowia jest najważniejszy. Poświęcamy czas, aby zrozumieć, czego naprawdę potrzebuje Twoje ciało.

WYŁĄCZNE I INTERDYSCYPLINARNE WYJAŚNIENIE LECZENIA

Na zakończenie każdego przeprowadzonego badania, przy pomocy profesjonalnego aparatu fotograficznego, odpowiednich obiektywów oraz specjalnego oprogramowania wykonujemy projekt i wizualizację tego, co możemy i chcemy razem z Państwem uzyskać-zdrowy i piękny uśmiech.

W przypadku konieczności skonsultowania Państwa przypadku z lekarzami innych specjalności (ortodoncja, periodontologia), klinika współpracuje z najlepszymi w Warszawie. 

PLAN LECZENIA I KOSZTORYS

Naszą filozofią jest maksymalne wykorzystanie jak najmniejszej liczby wizyt.

Pierwsza wizyta, jeśli nie ma konieczności natychmiastowego rozpoczęcia leczenia, kończy się przygotowaniem indywidualnego planu leczenia wraz z ramowym kosztorysem. 

Przygotujemy dla Was 3 warianty lecznicze, tak by móc dostosować odpowiedni z nich do Twoich potrzeb.  

Każdy etap planu leczenia zostanie Wam wyjaśniony wraz z jego kosztami. 

Przedstawiony kosztorys obejmuje wszystkie materiały, koszty pracy klinicznej i laboratoryjnej i zawsze będzie dostosowany do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych. 

UMÓWIENIE WIZYTY

  1. Umawianie pacjentów na wizytę odbywa się telefonicznie lub osobiście w poradni.
  2. Podczas rozmowy telefonicznej zostaniesz poproszony o określenie celu wizyty (np. pierwsza konsultacja, leczenie). Pozwoli nam to zaplanować odpowiednią ilość czasu na wizytę, a także skierować Cię do odpowiedniego lekarza.
  3. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość SMS przypominającą o zbliżającym się spotkaniu. Szanując Państwa czas, prosimy o potwierdzenie wizyty poprzez wysłanie wiadomości sms pod numer +48 664 000 061.

Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby terminy wizyt nie były odległe.

PRZYJEŻDŻASZ Z ZAGRANICY?

Aby lepiej poznać Twoje potrzeby lecznicze, przed przyjazdem możemy przeprowadzić pierwszą rozmowę on-line (np. Skype, Zoom, MS Teams).

Poproś o rozmowę z dr Kamilem Abed.

WAŻNE DOKUMENTY

Polityka
finansowa