Kontakt

+48 664 000 061

Image
Image
Image
Image

Nowe technologie

System Planmeca CAD/CAM

Korony i licówki w jeden dzień 

Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy, kompletny system gabinetowego, komputerowego projektowania i wykonywania najestetyczniejszych pełnoceramicznych koron i mostów firmy
Planmeca oraz Ivoclar.

Wykonanie licówek nie wymaga pobierania nieprzyjemnych dla pacjenta wycisków oraz pozwala skrócić cały proces leczenia do jednego dnia.  

Dodatkowo, technologia licówek umożliwia precyzyjne odwzorowanie struktury uzębienia pacjenta, co przekłada się na lepszą jakość dostosowywanych aparatów ortodontycznych czy protez. 

Dysponujemy:

  • skanerem wewnątrzustnym Planmeca Emerald
  • frezarką Planmill 40 firmy Planmeca
  • oprogramowanie Plancad Easy & Premium
  • drukarka 3D Creo C5 firmy Planmeca
  • piec do ceramiki i synteryzacji cyrkonu Programat CS6 firmy Ivoclar

SKANER WEWNĄTRZUSTNY PLANMECA EMERALD

Skaner Emerald zapewnia najwyższej jakości skanowanie.

Wykonywanie cyfrowych wycisków jest dużo wygodniejsze w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Kompaktowy i ergonomiczny skaner wewnątrzustny Planmeca Emerald®  zapewnia wyjątkowo płynne i wygodne skanowanie.

Image
Image

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA  

Klinika GALILEO dysponuje nowoczesnym aparatem tomograficznym Orthophos SL 3D firmy Sirona zapewniającym niebywale dokładną diagnostykę obrazową zarówno poprzez zdjęcia pantomograficzne oraz tomografię wiązki stożkowej (CBCT) o polu obrazowania (od ø5x5cm do ø11 x 10cm).

CBCT jest szybszą, bezpieczniejszą i ekonomiczniejszą odmianą konwencjonalnej tomografii komputerowej stworzoną dla stomatologii.

LASER STOMATOLOGICZNY WATERLASE iPLUS 

Najbardziej zaawansowany laser dentystyczny do tkanek twardych i miękkich.

  • Precyzja: Laser WaterLase iPlus umożliwia precyzyjne usuwanie tkanek zębowych bez konieczności użycia wiertła. To pozwala na bardziej kontrolowane i skoncentrowane leczenie.

  • Bezbolesność: Dzięki zastosowaniu lasera i technologii wodnej, pacjenci często odczuwają mniej bólu w porównaniu do tradycyjnych metod leczenia stomatologicznego.

  • Mniejsze krwawienie i opuchlizna: Laser WaterLase iPlus minimalizuje krwawienie i opuchliznę w porównaniu do tradycyjnych procedur chirurgicznych, co przyczynia się do szybszego gojenia się tkanek.
Image
Image

MIKROSKOP ZABIEGOWY ZEISS

Mikroskop zabiegowy-Carl Zeiss OPMI Pico jest jednym z najlepszych mikroskopów stomatologicznych na świecie, wyposażony w zaawansowany układ optyczny światowego lidera w dziedzinie optyki i optoelektroniki firmy Carl Zeiss.

Mikroskop OPMI Pico sprawia, że szczegóły i drobne struktury są widoczne wyraźniej.

OPMI pico pozwala lepiej zwizualizować obszar będący w kręgu zainteresowania lekarza, a tym samym zapewnić pacjentom wysokiej jakości diagnostykę i leczenie.

To urządzenie kompaktowe, o wysokiej wydajności, oferuje wsparcie dla najbardziej wymagających zastosowań - czy to w stomatologii zachowawczej, protetyce, endodoncji, implantologii i periodontologii.

PIEC DO SZYBKIEJ KRYSTALIZACJI,SYNTERYZACJI I GLAZUROWANIA - PROGRAMAT CS6

Dzięki nowemu piecowi Programat CS6 firmy IVOCLAR możemy krystalizować i synteryzować uzupełnienia ceramiczne szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, uzyskując niezrównane rezultaty estetyczne.

Image
Image

PLANMECA CREO C5 TO NAJLEPSZA DRUKARKA 3D

Umożliwia w sposób szybki wykonanie modeli dentystycznych i szablonów chirurgicznych.  

IMPLANTMED W&H Z SYSTEMEM POMIARU STABILNOŚCI IMPLANTU

To najnowszy mikrosilnik implantologiczny. Implantmed umożliwia niezawodny pomiar stabilności implantu oraz automatyczną kontrolę momentu obrotowego. To wszystko oferuje wsparcie w bezpiecznej implantacji.