Kontakt

+48 664 000 061

Image
Image
Image
Image

Odwołanie wizyty

Naszym celem w Galileo Stomatologia jest terminowe zapewnienie najwyższej jakości opieki wszystkim naszym pacjentom.

Jednak nie możemy działać płynnie, jeśli pacjenci opuszczają lub odwołują wizyty bez odpowiednio wcześniejszego powiadomienia. Aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą obsługę, jesteśmy zobowiązani do starannego planowania wizyt z poszanowaniem czasu każdego z nich. Rezerwując wizytę, blokujesz miejsce w naszym kalendarzu, które nie jest już dostępne dla innych pacjentów. 

Aby szanować innych pacjentów, jeśli odwołanie wizyty jest konieczne, prosimy o kontakt telefoniczny z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem.

Nasze wizyty cieszą się dużym zainteresowaniem, a Twoje powiadomienie z wyprzedzeniem umożliwi innemu pacjentowi dostęp do tego terminu wizyty. Brak powiadomienia z wyprzedzeniem krótszym niż 48 godzin spowoduje naliczenie kaucji jako opłaty za anulowanie nie mniej niż 200 zł za każdą godzinę. W wyjątkowych okolicznościach opłata za anulowanie może zostać zniesiona, ale zależy to od uznania zespołu zarządzającego.

Zadzwoń do gabinetu pod numer +48 664 000 001 lub +48 22 820 79 99, gdy tylko dowiesz się, że nie będziesz mógł umówić się na wizytę.